Witamy w kolejnym odcinku naszego UnicorNNews! Jesteście ciekawi co wydarzyło się w zeszłym tygodniu? No to zapraszamy!

Nudzisz się? Stwórz własny ul!

Na takie nietypowy rozwiązanie zdecydowała się znana i lubiana szwedzka Ikea. Pomysł miał na celu połączyć przyjemne z pożytecznym, dlatego na ich stronie www, znajdziemy instrukcję jak złożyć własny ul! Wersji jest kilka, a wszystko zależy od tego co akurat mamy pod ręką, oraz własnych preferencji dotyczących wielkości i wyglądu wspominanego ula. Co więcej, jeżeli będziecie mieli problem ze zbudowaniem go, pomogą Tobie specjaliści z Ikea! Wystarczy, że udasz się do któregoś z punktów pomocy, zaznaczonych na mapie. Cała akcja na celu ma wspomóc ochronę pszczół, które według szwedzkiej marki, nie są wystarczająco doceniane przez ludzi.

źródło: https://nowymarketing.pl/a/26725,ikea-podzielila-sie-instrukcja-na-zbudowanie-wlasnego-domku-dla-pszczol

Jak wypromować social distancing? Przez burgera!

Osoby które regularnie czytają naszego bloga, z pewnością wiedzą, że UnicorNNews bez żadnej nowinki ze świata fast food, to nie byłoby to samo. Tym razem wyjątkową inicjatywą wykazał się włoski oddział Burger King, który chce promować tzw. social distancing, poprzez swojego burgera! Co jednak jest w nim takiego wyjątkowego? Otóż w najnowszej wersji włoskiego Whooper’a znajdziemy … potrójną dawkę cebuli! Jak twierdzą sami zainteresowani, po takiej dawce cebuli – o wiele łatwiej zachować dystans między ludźmi. Proste, a jakie skuteczne!

Taki burger pomoże zachować odpowiednią odległość

Lodowe sneakersy?

Marka Ben & Jerry’s umie w marketing! Jakiś czas temu wypuścili lody o chwytliwym smaku “Netflix & Chill’d”, teraz idą o krok dalej. Przygotowali specjalne obuwie na wzór swoich lodów. Brzmi nieco szaleńczo, nieprawdaż? Buty zostały nazwane chunky & dunky, i mają być połączeniem butów Nike Dunk oraz lodów o smaku chunky money (bananowo-czekoladowo-orzechowe). Buty prezentują się naprawdę oryginalnie i zdążył już podbić serca sneakerhed’ów na całym świecie.

Czy buty mogą być … apetyczne? Otóż tak!

źródło: https://noizz.pl/sneakersy/premiera-nike-i-ben-and-jerrys-chunky-dunky-gdzie-kupisz-hitowe-buty/vtqtvrf#slajd-7

NBA walczy o wznowienie rozgrywek, wspólnie z … Disney’em!

Dość nie typowa informacja dotarła do nas zza oceanu, gdzie mieści się liga NBA. Najlepsze koszykarskie rozgrywki na świecie, w związku z pandemią musiały zostać zawieszone. Jednakże, pandemia powoli mija, a coraz więcej sportowych rozgrywek zaczyna do nas wracać. Niemiecka Bundesliga już gra w najlepsze, a w najbliższy weekend rozgrywki wznowi również nasza ekstraklasa! W USA cały czas kombinują, co by tu zrobić, aby rozgrywki wznowić? Może z pomocą przyjdzie Disney? Brzmi absurdalnie? Wcale nie! Podobno NBA jest blisko wznowienia rozgrywek, pod warunkiem, że to odbyłyby się … na terenie ośrodka sportowego ESPN Wide World of Sports Complex, znajdującego się w Disney Worldzie na Florydzie! To właśnie tam zawodnicy po obowiązkowej kwarantannie, mają zostać “zamknięci” w celu dokończenia sezonu. Co sądzicie o takim pomyśle? Myślicie, że mamy szansę na kolejny kosmiczny mecz?

źródło: https://newonce.net/2020/05/nba-moze-wrocic-pod-koniec-lipca-liga-prowadzi-rozmowy-z-disneyem/

Podobało się Wam UnicorNNews? Masz pytania, albo chcesz podzielić się ciekawą akcją? Zapraszamy do kontaktu!