Zarabiaj z Google

Google idzie z duchem czasu, wprowadzając coraz nowsze rozwiązania. Jak wiadomo, aby być na topie – trzeba się liczyć z opinią klientów. Zbieranie opinii od zawszę było nieodłącznym elementem dobrego marketingu. W końcu trzeba wiedzieć, czy spełniamy oczekiwania naszych odbiorców. Jednak ludzie już tacy są, że sami z siebie zazwyczaj rzadko kiedy decydują się na napisanie opinii. Co zrobić, żeby więc zachęcić ludzi do wypełniania ankiet, czy wystawiania opinii na dany temat? Google postanowiło, iż będzie płacić za wypełnianie ankiet! Spokojnie, nie ma co kręcić na tym biznesu póki co. Nie będą to duże kwoty, bo maksymalnie do 4 zł, a kwoty dostaniemy do wydania w sklepie Google play! Przyznamy, że bardzo ciekawe rozwiązanie, które może się opłacić. Wypełnienie ankiety zazwyczaj nie zajmuje dłużej niż 2 minuty, a “jakieś dobre” w aplikacji, zawszę się przydadzą.

źródło: https://www.spidersweb.pl/2020/01/premie-za-ankiety-google-w-polsce.html?fbclid=IwAR1O1cYvDGw-6yrPvONk51f_SQdWEPNtX4oxqbE3aslS5TiAnHF4tMWg-C8

Duży ekran to i duże zmiany

Wszyscy miłośnicy filmów pełnometrażowych z pewnością kojarzą słynne logo 20th Century Fox, które podziwiać mogliśmy przed licznymi filmami. Teraz jednak na wszystkich miłośników kinematografii czekają zmiany, nie zobaczymy już kultowego logo. Wszystko za sprawą Disney’a, który wykupił spółkę i chcą zmienić logo. Co prawda sam producent deklaruje, że nowe logo będzie nawiązywać do starego, ale jednak sami wiecie jak to jest. Skąd taka zmiana? Nieoficjalnie mówi się, że Disney chce się odciąć od skojarzeń z kontrowersyjnym miliarderem, Rupertem Murdocha. Biznesmen w marcu zeszłego roku sprzedał wspominaną wytwórnie Disneyowi, za 71 miliardów dolarów

Tego logo już nie zobaczymy

źródło: https://www.money.pl/gospodarka/20th-century-fox-zmienia-kultowe-logo-decyzja-disneya-6469843501533313a.html

Bo najlepszym przyjacielem człowieka, jest pies!

Dość nietypowy sposób na podziękowanie znalazł pewien mężczyzna z USA. David MacNeil będący wdzięczny weterynarzom za uratowanie jego ulubieńca – psa imieniem Scott. Pupil od dłuższego czasu zmagał się z ciężkim nowotworem, a specjaliście dawali zaledwie 1% szans na przeżycie. Jednakże po paru miesiącach ciężkiej walki, oraz ogromnych starań – udało się! Guz całkowicie zniknął, a ulubieniec rodziny w pełni siły wrócił do domu. W związku z wyjątkowym poświęceniem, jakim wykazali się weterynarze – MacNeil postanowił podziękować im w nietypowy sposób. Amerykanin wykupił blok reklamy, na finał SuperBowl! Kosztowało go to kilka dobrych milionów, jednak czego się nie robi dla ulubionego czworonoga?

źródło: https://nowymarketing.pl/a/24853,by-podziekowac-weterynarzom-ktorzy-uratowali-jego-psa-wlasciciel-wykupil-reklame-na-super-bowl

Chińscy lekarze… nie, to nie jest kolejny news o koronawirusie!

Chińscy naukowcy pochwalili się w mediach, że udało im się stworzyć inteligentny opatrunek. Na czym polega jego inteligencja? Mianowicie na tym, że po odpowiednim zdiagnozowaniu infekcji, aplikuje odpowiednie leki! “Inteligentny bandaż” nie tylko zdiagnozuje i dobierze leki pod typ infekcji, ale również poprzez uwalnianie dawek antybiotyków – zabija bakterie. Wszystko to po to, aby jak najbardziej ograniczyć przyszłe symptomy choroby. Jednocześnie opatrunek potrafi zmieniać kolor, w zależności od typu infekcji! Przykładowo po wykryciu wirusa E.Coli zmienił kolor na żółty, oraz zastosował odpowiednie antybiotyki. Co prawda póki co do wszelkich nowości z Chin, należy podchodzić z delikatnym dystansem, ale nie zmienia faktu, że może to być rewolucja w dziedzinie medycyny.

źródło: https://tech.wp.pl/naukowcy-opracowali-inteligentny-bandaz-opatrunek-wykrywa-bakterie-6473588848470145a

Zupa dla każdego i o każdej porze!

Ciekawym rozwiązaniem popisała się jedna restauracja z Trójmiasta, która specjalizuje się w zupach! Lokal “Kociołek”, bo o nim mowa, postanowił iść z duchem czasu. Po tak jak niedawno w Warszawie powstał pierwszy samoobsługowy sklep, Kociołek postanowił wprowadzić automaty z zupą ich produkcji! Dzięki temu ich wyroby możemy kupić przez całą dobę! Zupomat znajduje się we gdańskim Wrzeszczu, i póki co cieszy się dużym zainteresowaniem. Nic dziwnego, w końcu za jedyne 8 zł mamy możliwość zakupu smacznej zupy, nawet o najbardziej nietypowych, jak na jedzenie zupy, porach. Sami autorzy projektu są bardzo zadowoleni, chociaż nie ukrywają, że póki co jeszcze nie wszystko jest idealnie. “Automat nie odpowie na pytanie, czy pomidorowa jest lepsza z kluskami, czy z ryżem” – żali się właściciel lokalu p. Paweł. My jednak uważamy że kwestią czasu jest, aż automaty zaczną odpowiadać na nasze pytania, a sam pomysł uważamy za bardzo trafiony, oraz przyszłościowy!

źródło: https://kulinaria.trojmiasto.pl/Wez-zupe-na-droge-Nowy-zupomat-we-Wrzeszczu-n141780.html

Zupa na wyciągnięcie ręki o każdej porze dnia

Lubisz robić selfie? Koniecznie wybierz się do Dubaju

I to wcale nie po to, aby strzelić sobie selficzka pod Burj Khalifa, czy innymi imponującymi drapaczami chmur. W Dubaju powstało “The Selfie Kingdom” – muzeum poświęcone temu osobliwemu rodzajowi “sztuki”. Muzeum składa się z 15 interaktywnych sal, gdzie można strzelić sobie selfie, oraz strefy z artystycznymi instalacjami czy wystawami. Specjalne sale umożliwiają wykonanie ciekawych selfie, a wszystkie rekwizyty, tło, czy oświetlenie mają pobudzać artystyczne dusze odwiedzających. Co więcej, jak zapowiadają właściciele – wystroje pomieszczeń, co parę miesięcy mają być odświeżane, oraz zmieniane – aby na nowo inspirować odwiedzających. Za normalny bilet wstępu zapłacimy 57 zł.

Muzeum Selfie w Dubaju ma inspirować i zaskakiwać.

źródło: https://www.waszaturystyka.pl/dubaj-pierwsze-na-swiecie-muzeum-selfie-juz-otwarte/

Na dzisiaj to tyle, jeśli masz jakieś pytania – zapraszamy do kontaktu przez formularz!