Opinie klientów

Krótkie opinie opisujące współprace na linii Klient - Social Unicorn

  positive review  Serdecznie polecam współpracę z Social Unicorn. To grupa młodych,ambitnych, zaangażowanych i bardzo zdolnych osób, które mają milion kreatywnych pomysłów na minutę! Iwo, Bartek - dziękuję za pomoc ??

  Jolanta Kruszyńska Avatar Jolanta Kruszyńska
  August 9, 2019

  positive review  Współpracowałam z Iwo, kiedy jako jedyny wiedziała co zrobić z fantem pt. ,,ban od Facebook-a". Podoba mi się w pracy z nim, zdecydowanie i pomysłowość, to, że potrafi słuchać i pytać:) Pozdrawiam ciepło;)

  Anna Pachura Avatar Anna Pachura
  April 8, 2019

  positive review  Byłam u Iwa na konsultacji , dostałam mnóstwo istotnych wskazówek i pomysłów na rozwój fun page'a firmy. Polecam 🙂

  Marta Stachowicz Avatar Marta Stachowicz
  July 25, 2019

  positive review  Bardzo polecam! Iwo zna się na rzeczy 🙂

  Maja Rinkel Avatar Maja Rinkel
  April 5, 2019

  positive review  Wreszcie! Kampanie, które przełożyły się na sprzedaż! Iwo jest niezwykle zaangażowany, cierpliwie rozwiewa każdą wątpliwość i daje mega kopa do działania. Non stop z jakimś pomysłem i non stop otwarty na coś niekonwencjonalnego. Współpraca z nim to czysta przyjemność 🙂

  Gosia Mała Szulim Avatar Gosia Mała Szulim
  April 5, 2019

  positive review  Jestem zadowolona ze współpracy z Iwo 🙂 Ma Ciekawe pomysły i fajnie tworzy kampanie reklamowe, które przełożyły się na wzrost sprzedaży 🙂 Polecam!

  Magdalena Bielec Avatar Magdalena Bielec
  April 5, 2019

  positive review  Polecam firmę Social Unicorn. Pomogli z wybraniem odpowiedniej nazwy oraz logiem. Masa pomysłów spośród których mogłem coś wybrać. Dzięki!

  Łukasz Keplin Avatar Łukasz Keplin
  June 4, 2019
Skip to content